Program MOJE ZDROWIE

Drodzy pacjenci,

zapraszamy do skorzystania z programu profilaktycznego „Moje zdrowie-bilans osoby dorosłej” skierowanego do osób powyżej 20 roku życia.

Program ma na celu kompleksową ocenę stanu zdrowia oraz wczesne wykrycie ewentualnych zagrożeń.

Aby wziąć udział w programie, należy wypełnić ankietę dostępną na Internetowym Koncie Pacjenta (IKP)

Jak wygląda proces?

  • Zaloguj się na swoje Internetowe Konto Pacjent
  • Wypełnij ankietę dotyczącą stylu życia, stanu zdrowia i czynników ryzyka.
  • Po uzupełnieniu ankiety zgłoś się do naszej placówki w celu realizacji dalszej części programu.

W ramach bilansu:

  • przeprowadzony zostanie szczegółowy wywiad zdrowotny,
  • wykonane zostaną pomiary ( min. ciśnienie tętnicze, masa ciała, BMI)
  • w zależności od potrzeb otrzymasz skierowanie na badania laboratoryjne.

    Na podstawie uzyskanych wyników oceniony zostanie Twój aktualny stan zdrowia oraz czynniki ryzyka chorób przewlekłych.W przypadku wykrycia nieprawidłowości zostaniesz skierowany do lekarza lub objęty odpowiednia edukacją zdrowotną.Program pozwala zadbać o zdrowie w sposób świadomy i zapobiegać rozwojowi wielu chorób.

    Serdecznie zapraszamy do udziału.